Celuj w Punkt.

reklamy design

Reklama podświetlana

Ciekawą alternatywą może być również montaż tablic kasetonów lub bannerów. Podświetlany kaseton sprawdzi się zwłaszcza późnym wieczorem bądź nocą i będzie widoczny dla potencjalnego odbiorcy z dużej odległości.

Reklama na pojazdach

Jeśli prowadzisz firmę i korzystasz ze służbowego auta, pamiętaj, że ono również może być nośnikiem reklamowym. Reklamowe oklejanie pojazdów to obecnie częsta praktyka, zwłaszcza że nie wiążę się ona ze zbyt dużym kosztem.

Branding lokalu

Oklejanie Szyb Poznań
Oklejanie Szyb Poznań

Tutaj również możemy Ci pomóc, bowiem skuteczny branding lokalu, przyciągnie do niego więcej klientów. Na Twoje życzenie, pomożemy Ci w montażu fototapety bądź oklejaniu drzwi wejściowych do lokalu.

Tablica reklamowa

Co robi pasażer samochodu, który ma przed sobą kilka długich godzin jazdy samochodem? Ogląda przez szybę mijaną okolicę, a jego uwagę przyciągają reklamy na poboczu drogi. Może warto więc postawić na oklejanie billboardów?

Montaże na wysokościach

Prace montażowe na wysokościmontaż reklam i prace wysokościowe, czyli zadania dla alpinistów przemysłowych! Profesjonalne prace na wysokości – Poznań